היי,התמונה מוגנת ע''י זכויות היוצרים ©
ילדה וגירים

צילום ילדים במשחק חופשי

אוקטובר 4, 2016 ,

"בקצה האצבע יש לי גיר, קטן ודמיוני,
אולי הגיר שלי לבן, אולי הוא צבעוני?
אצייר בגיר שלי, מעגל גדול,
אסובב את כל היד וזהו זה הכל.

אורלי בינדר

הרגעים הפשוטים והנפלאים  של הילדות חולפים  כל כך מהר, אנחנו עסוקים  בלחיות את החיים, והילדים שלנו גודלים  בלי שנשים לב… הטיול הפשוט לגן השעשועים או פארק, בילוי עם אימא או חבר או סתם משחק משעשע- בעיניי, אלה הדברים היקרים מכל, הדברים שהילדים שלנו זוכרים לכל החיים, זאת הילדות שלהם!

אחר הצהרים  אחד, כאשר כבר לא היה כל כך חם והרוח הייתה אפילו קצת קרירה, הלכנו לפארק, למקום האהוב על שירה. הבאתי אתי את קופסת הגירים הגדולה ואחרי ששירה השתוללה מספיק בגן השעשועים, הצעתי לה קצת לצייר. המצלמה הייתה בהיכון וכרגיל- שירה ספקה את החומר, כמו שרק היא יודעת- במשחק דמיוני, פשוט ותמים, כאשר הסתובבה וציירה ושרה לה "ילדה אחת קטנה ציירה לי על החול שמש ושמיים ופרח עם גבעול, זאת מתנה לראש השנה…" הילדה התמסרה לגמרי למשחק שלה ואני רק תיעדתי את מה שראיתי. כמה שאני אוהבת את הרגעים האמתיים האלה, של הילדות, של החופש, של להתלכלך בכיף, לשיר, לצחוק, להסתחרר בריקוד! ואני מתרגשת מזה כל פעם מחדש, כאילו מגלה לעצמי וטועמת שוב מהילדות שלי, שגם הייתה כזאת- בחוץ, במשחק החופשי…חבל שאף אחד לא תיעד לי את זה קצת (:

img_0095-edit

צילום ילדה בפארק צוחקת

צילום ילדה בפארק מציירת עם גיר

צילום ילדה בפארק מציירת עם גיר

צילום ילדה בפארק מציירת בגיר על המדרכה

צילום ילדה בפארק מציירת בגיר על המדרכה

צילום ילדה בפארק רוקדת

צילום ילדה בפארק רוקדת

img_0164 שירה בגן השעשועים

img_0168 צילום ילדה בגן השעשועים

img_0105-edit צילום ילדה יושבת על המדרכה

   כמובן, שאי אפשר לצייר רק על המדרכה, מה עם הרגליים? קצת צבע לא יזיק…איזה כיף כשאימא מרשה להתלכלך!

img_0131 צילום ילדה בפארק

img_0136 צילום ילדים במשחק

img_0137 צילום ילדים במשחק חופשי

img_0104-edit צילום ילדה צוחקת

חבל שהזיכרונות יהיו רק בראש…אני בעד לתת להם חיים משלהם בספר תמונות מושקע ומודפס, שמקבל מקום של כבוד במדף הספרים המשפחתי, אני בעד שהזיכרונות הילדות שלנו יהיו נגישים לנו ברגעים השונים של החיים כמשהו מנחם ומחמם את הלב…

אם אהבת את התמונות ואת רוצה גם לילדך  את החווית צילום במשחק חופשי – את מוזמנת ליצור איתי קשר ואשמח לענות לכל השאלות ולקבוע איתכם בגן השעשועים או בפארק !

ג'ני

054-4880617